درباره ما

درباره ما

آنچه باید درباره ما بدانید

آنچه مهم است تا درباره صنعت و شرایط کاری ما بدانید.

شرکت اطلس فولاد مازندران(سهامی خاص) در سال 1385 با مساحتی حدود 10 هکتار تاسیس و در سال 1389 فعالیت خود را به عنوان یک از بزرگترین واحد هاي تولید کننده مصنوعات صنعتی از جمله لوله و پروفیل در استان مازندران آغاز کرد.

خطوط تولیدي این شرکت با ظرفیت اسمی بیش از 150000 تن در سال علاوه بر تامین بخش عمده نیاز داخلی، زمینه ساز صادرات به کشورهاي دیگر نیز شده است.

انواع محصولات این شرکت می توان به لوله هاي صنعتی، پروفیل مقطع باز، ورق شیت بر، پروفیل در و پنجره، انواع پروفیل هاي مربع و مستطیل شکل، پروفیل هاي فرم دار صنعتی در ابعاد مختلف با کاربرد وسیع در صنایع خودروسازي، ساختمانی، تاسیساتی، ماشین سازي، اسکلت و صنعتی با بهترین کیفیت به مشتریان داخلی و خارجی اشاره کرد همچنین در راستاي رسیدن به اهداف و باتوجه به فضاي مناسب وامکانات زیرساختی تخصصی مجموعه، درنظر دارد خط نورد فولادي خود را راه اندازي و توسعه دهد. از اهداف شرکت تولید، گسترش و تکمیل سبد محصولات فولادي شرکت می باشد.

مجموعه اطلس فولاد امیدوار است تا با بهره گیري از متدهاي روز دنیا، تجهیزات پیشرفته و سرمایه هاي ارزشمند انسانی پاسخگوي بخش عمده نیاز کشور باشد.

0 +
تنوع محصولات
0 +
تعداد مشتریان
0 +
نیروهای متخصص
0 +
ظرفیت روزانه(تن)
تنها ابزار موفقیت که به یقین به آن نیاز دارید، صرف نظر از این که کارتان چیست این است که بیشتر و بهتر از آنچه از شما انتظار می رود کارایی داشته باشید و به ارائه خدمات بپردازید.